LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rezultāti


13 Dec

Baltic Grand Prix

Registration to Baltic GP Hall 1
13.dec. Baltic Sea Cup registration allowed only for Lithuania, Estonia, Latvia, Finland, Sweden, Germany, Denmark, Poland, Kaliningrad region,St.Petersburg region.
13 Dec

Baltic Grand Prix

Reģistrācija uz 2.zāli
Registration Link to Baltic GP Hall 2
8 Dec

Rīgas ziema

Reitings: Jun I LA, B ST, Sen ST
Kauss: Jun II D ST, Jun I E4
7 Dec

Draugu dejas

Kauss: Jun II C LA, Jun I E6, B I E4
1 Dec

Ziemassvētki Siguldā

Kauss: Jun I D, B II E4
30 Nov

Dzintarlāsīte

Kauss: Jaunieši CB LA, Jun II D LA, B E6
24 Nov
23 Nov
23 Nov

Tallinn Open

NEC Championship Juvenile I, Juvenile II
10 Nov
9 Nov

Ziemas akordi

Reitings: Jun I ST, B LA, Sen LA
Kauss: Jun II C ST, B II E4, B I E4
2 Nov

Latvia Open

WDSF RISING STAR ST, LA;
WDSF YOUTH ST, LA;
Kauss: Jaunieši CB ST, Jun I D, B E6
26 Oct
20 Oct

Siguldas rudens

Kauss: Jun II C LA, Jun I E6, Jun I E4, B E6
12 Oct

Vēju ritmi

Kauss: Jun II D ST, Jun I D, B II E4
6 Oct

Rudens

Reitings: 10d 
Kauss: Jun II D LA, Jun I E4
28 Sep

Mārtiņrožu laiks

Kauss: Jun II C ST, B I E4
15 Sep
14 Sep

Lielais Rudens reitings

Reitings: ST, LA
Kauss: Jaunieši CB ST,LA, Jun I E6
2 Jun

WDSF Daugavpils Open 2019

Kauss: Bērni E6
WDSF YOUTH OPEN LATIN
WDSF YOUTH OPEN STANDARD
WDSF UNDER 21 OPEN STANDARD
WDSF UNDER 21 OPEN LATIN
25 May
19 May
18 May

Jaunmārupe 2019

Reitings St & La
Kauss: Pieaugušie CBA St,La, Jun II D ST, Jun I E6
5 May

Vidzemes kauss

Reitings: Pieaugušie 10d, Jaunieši 10d, JunII 10d, Jun I 8d, Bērni 6d
Kauss: Jun II D La
4 May

Pavasara ritmos

Kauss: Jun I E4
28 Apr

Siguldas pavasaris

Kauss: Jun II C La, Bērni I E4
27 Apr

Rēzeknes Domes kauss

Kauss: Jaunieši CB St, Jun II C St, Bērni II E4
14 Apr

Baltic Rising Stars

Reģistrācija: competition-entry.com/regform.php?lg=&v=414&s=20435&t=paa
13 Apr
7 Apr

Rīgas Pavasaris

Kauss: Jaunieši CB La , Jun I D
6 Apr
30 Mar

Deju vilnis

Kauss: Jun I E4
30 Mar
23 Mar

Mirada Cup 2019

WDSF Jun II Open ST,LA
WDSF Youth Open ST,LA
17 Mar

Pavasaris 2019

Kauss: Jun II C St, Bērni E6
16 Mar
9 Mar

LA Čempionāts

Kauss: Pieaugušie CBA LA, Jaunieši CB LA, Jun II C LA, Jun II D LA, Jun I E6
2 Mar

Pavasara kauss 2019

Deju skate bērnudārzu un sākumskolu pulciņu dalībniekiem. Ikgadējās Iesācēju un kvalifikācijas grupu sacensības.
23 Feb

Mirada Kauss

Kauss: Jun II D St, Bērni E6
17 Feb

Skanstes balva

Kauss: Jun I D
16 Feb

Valentīndienas kauss

Kauss: Bērni II E4
9 Feb

10d Čempionāts

Kauss: Jun I E4, Bērni I E4
2 Feb

Rīgas atklātās meistarsacīkstes

Kauss: Jaunieši CB LA, Jun II C LA, Jun II D LA
26 Jan
26 Jan
20 Jan

Jelgavas Domes Kauss

Kauss: Jun I D, Bērni II E4
19 Jan

ST Čempionāts

Kauss: Pieaugušie ABC ST, Jaunieši CB ST, Jun II C ST, Jun II D ST, Jun I E6